Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Pilna kadra nomas objektīvs 35mm F1.4 ZEISS, E-mount ar UV filtru un somiņu
Noma SEL-35F14Z

Ielikt grozāSalīdzināt

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Ass un skaidrs attēls visā kadra laukumā

Uzlabotajā optiskajā shēmā ietilpst trīs afēriskie elementi, tostarp viens augstas precizitātes Sony AA (uzlabots asfērisks) elements, kuri efektīvi kompensē aberācijas un nodrošina izcilu asumu visā kadra laukumā. Šis asums tiek saglabāts pat pie maksimālās apertūras vērtības, tādējādi optiskās īpašības ir pastāvīgas visos ekspozīcijas iestatījumos.

 

Ierakstei vāja apgaismojuma apstākļos un maiga bokē efekta iegūšanai

Šī objektīva maksimālā apertūra F1.4 atvieglo skaidru attēlu ieraksti vājā apgaismojumā, pat ja ierakstāt, kameru turot rokās. Apaļās diafragmas apertūras mehānisms ar 9 lapiņām ievērojami paplašina skaista fona bokē efekta iegūšanas iespējas. Vienmērīgs bokē efekts ļauj izcelt objektus, tiem piešķirot īpašu dziļumu un telpiskumu.

 

Lieliska krāsu atveide un kontrasts

ZEISS objektīvi ir slaveni ar savu izcilo krāsu atveidi un kontrastu. ZEISS T* pārklājumam ir svarīga loma, efektīvi apslāpējot nevēlamo atstarošanos, kas var pasliktināt attēla kvalitāti. Zibšņi un attēla dubultošanās tiek samazināti, nodrošinot uzlabotu krāsu atveidi un kontrastu, piešķirot attēliem dziļumu, trīsdimensiju sajūtu.

 

DDSSM nodrošina klusas fokusēšanas sistēmas ātru un precīzu darbību

Jaunā DDSSM (Direct Drive SSM) sistēma tiek izmantota masīvu fokusa grupu pozicionēšanai, kas ir nepieciešams pilnkadra formātā, nodrošinot precīzu fokusēšanos pat vismazākajā lauka dziļumā. Turklāt DDSSM piedziņas sistēma ir izteikti klusa, tādējādi tā ir ideāli piemērota filmu ierakstē, kur ainas ierakstes laikā fokuss tiek pastāvīgi mainīts.

 

Augsts drošuma līmenis pat skarbos apstākļos

Pret putekļiem un mitrumu izturīgs objektīva korpuss  nodrošina uzticamu profesionālu darbību pat skarbos apstākļos.

 

Optimizēts filmu un fotoattēlu ierakstei

Šis objektīvs ir izstrādāts filmu un fotoattēlu ierakstei. Diafragmas apertūras gredzenu ar soļu klikšķi var ieslēgt, lai iegūtu taktilu atgriezenisko saiti fotoattēlu ierakstē, vai izslēgt, lai filmu ierakstes laikā nodrošinātu vienmērīgu, klusu darbību. Turklāt skatu leņķa maiņa fokusēšanās laikā ir minimāla, kas ir sevišķi svarīgi filmu ierakstē.

Specifikācija

Lēca
Lēcas tips
ZEISS T*
Objektīva bajonete
E-mount
Formāts
Full-frame
Minimālais fokusa attālums
30cm
Diafragmas lāpstiņu skaits
9
Filtra diametrs
72mm
Citi parametri
Attēla stabilizācija
Nav
Izmērs un svars
Svars
630 grami
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt