Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Pilna kadra nomas objektīvs 70-200mm F4 E-mount ar UV filtru un somiņu
Noma SEL-70200G

Ielikt grozāSalīdzināt

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Lieliska G objektīva krāsu atveide

Modernā optiskā sistēma šajā kompaktajā, vieglajā objektīvā ar pastāvīgu F4 maksimālo diafragmas atvērumu ļauj iegūt izteiksmīgus attēlus, kuru kvalitāte ir G objektīvu klāsta slavenā atšķirīgā īpatnība. Katrs G objektīvs tiek izgatavots atbilstoši visstingrākajiem standartiem, tam tiek veikti individuāli testi, lai nodrošinātu katra objektīva atbilstību nemainīgi augstiem attēla kvalitātes standartiem un radošās kontroles iespējas.

 

Optimāls asums un bokē efekts, izmantojot vienu objektīvu

Precīzie AA (uzlabotie asfēriskie) elementi, sevišķi zemas dispersijas stikla elementi un Nano AR pārklājums ir apvienoti modernā objektīva optiskajā konstrukcijā, lai nodrošinātu augstu izšķirtspēju visā attēla laukumā visos fokusa attālumos. Objektīva 9 lapiņu apaļās diafragmas apertūras mehānisms paplašina radošās iespējas, nodrošinot skaistu fona bokē efektu, kadrā dabīgi sadalot gaismu.

 

Viegla konstrukcija, mobilitāte un laidena vadība

Šis kompaktais, vieglais pilnkadra objektīvs ar E bajoneti nodrošina maksimālu mobilitāti ierakstes laikā, kā arī sabalansētu darbību, uzstādot uz α7 sērijas kamerām. Iekšējā fokusēšanās ir papildu priekšrocība, jo saglabā pastāvīgu objektīva garumu, mainot fokusa attālumu. Visi vadības elementi, tostarp fokusa saglabāšanas un fokusa diapazona ierobežotāja slēdžus, ir izstrādāti intuitīvai darbināšanai, ļaujot pievērsties tieši ierakstāmajam attēlam.

 

Vienmēr ass un skaidrs

Iebūvētais optiskais SteadyShot attēla stabilizators kompensē rokā turētās kameras svārstības, kas izraisa ierakstītā attēla izplūšanu. Varat ar teleobjektīvu vieglāk iegūt asus, skaidrus attēlus, ierakstot iekštelpu attēlus vājā apgaismojumā, nepalielinot ISO jutību, kas var paaugstināt trokšņu līmeni.

 

Panoramēšanas režīmi

Pirmais attēla stabilizācijas režīma slēdzis α objektīvā nodrošina “panoramēšanas režīmu”, kas Optical SteadyShot attēla stabilizatoram ļauj palikt aktīvam panoramēšanas laikā. Tādējādi varat ierakstīt dinamiskus horizontālus panorāmas kadrus, vienlaikus efektīvi minimizējot izplūšanu, ko rada kameras svārstīšanās citās asīs.

 

Pastāvīga diafragmas apertūras maksimālā vērtība F4

Pastāvīga diafragmas apertūra F4 visā 70-200mm fokusa attāluma diapazonā ļauj pēc vajadzības veikt tālummaiņu un kadrēšanu, nedomājot par ekspozīcijas iestatījumu maiņu.

 

Nano AR pārklājums

Šī objektīva pārklājums ir izstrādāts, lai nodrošinātu precīzu gaismcaurlaidību, samazinot negatīvos efektus — zibšņus, atstarošanos un attēla dubultošanos. Tas ļauj ierakstīt attēlus ar palielinātu kontrastu, skaidrību un kopējo attēla kvalitāti. (1. Nano AR pārklājums / 2. Stikls / 3. Caurejoša gaisma)

 

Apaļās diafragmas apertūras mehānisms ar 9 lapiņām

Unikālā 9 lapiņu konstrukcija ļauj diafragmai saglabāt praktiski apaļu formu pat tad, kad diafragmas atvere ir samazināta par 2 soļiem. Tas ļauj iegūt vienmērīgāku, dabīgāku izplūdumu attēlos, tostarp māksliniecisko izplūdumu jeb bokē efektu, kā arī labāk regulēt lauka dziļumu.

 

Divi lineārie motori

Pateicoties diviem lineārajiem motoriem, fokusēšanās notiek ātri un precīzi. Klusā un vienmērīgā kustība ir ideāli piemērota, ierakstot filmas, dinamiskas ainas vai situācijās, kad fokuss tiek ātri un bieži mainīts. Izmantojot iekšējo fokusēšanās grupu, nevis pārvietojot priekšējo objektīva elementu, ļauj iegūt kompaktu konstrukciju, kuru var izmantot ar dažādiem piederumiem, piemēram, objektīva blendēm un polarizācijas filtriem.

 

Uzticama un vienkārša darbība jebkādos apstākļos

Uzticamu darbību dažādos apstākļos nodrošina konstrukcija, kas novērš putekļu un mitruma iekļūšanu objektīvā.

Specifikācija

Lēca
Lēcas tips
G Lens
Objektīva bajonete
E-mount
Formāts
Full-frame
Minimālais fokusa attālums
100cm
Diafragmas lāpstiņu skaits
9
Filtra diametrs
72mm
Papildus
Attēla stabilizācija
Optical SteadyShot
Izmērs un svars
Svars
840 grami
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt