Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Sony 70-200mm F4 Macro G II E-mount pilna kadra objektīvs
SEL-70200G2

1999
Bezmaksas piegāde!

Iegādājies šo objektīvu kopā ar SEL-14TC vai SEL-20TC konvertieri un saņem €200 atlaidi komplektam.

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem šodien līdz 19:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Pasūti līdz 16:00 un saņem rīt no 10:00

Piegāde ar DPD, Venipak

Pasūti līdz 14:30 un saņem rīt no 10:00

Priekšrocības

  • Sony G Lens sērija
  • Pilnkadra objektīvs
  • Iebūvēta stabilizācija

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

Example image showing waterfall with water flowing smoothly

Universāla 70-200 mm teleobjektīva / makro tālummaiņa

Ļoti noderīgais teleobjektīvs ar 70 —200 mm tālummaiņas diapazonu ļauj vienkārši ierakstīt tālus objektus ar izcilu asumu un kontrastu. FE 70-200mm F4 Macro G OSS II objektīvs ir lieliska izvēle gan filmu, gan fotoattēlu ierakstē. Tā pastāvīga diafragmas apertūras maksimālā vērtība F4 saglabā nemainīgu ekspozīciju, videoierakstes laikā veicot tālummaiņu.

 

Example image showing lakeside scene with trees growing out of the lake, and foliage reflected on the water

Lieliska kvalitāte jebkādā fokusa attālumā

Precīzas darbības uzlabotie asfēriskie elementi un asfēriskie objektīva elementi, trīs zemas dispersijas stikla elementi un sevišķi zemas dispersijas stikls ir apvienoti modernā objektīva optiskajā konstrukcijā, lai nodrošinātu izcilu izšķirtspēju un kontrastu visā attēla laukumā 70 —200 mm tālummaiņas diapazonā. Attēla kvalitāte ir nemainīgi lieliska visos fokusa attālumos.

 

Example image showing portrait of woman leaning on a wall, looking upper left

Lielisks asums un bokē efekts, izmantojot vienu objektīvu

Mūsdienīgā optika piedāvā satriecošu asumu, skaidrību, krāsas un kontrastu, savukārt brīnišķīgi vienmērīgo pilnkadra bokē efektu akcentē apaļās diafragmas apertūras mehānisms ar 9 lapiņām un rūpīgi optimizētā sfēriskā aberācija. Ideālā izšķirtspējas un bokē efekta saskaņa ļauj iegūt dziļus, telpiskus attēlus.

 

Example image showing close-up of subject’s eye looking straight into the lens

Lieliska tuvplāna ierakstes kvalitāte 

Inovatīva, lieliski sabalansēta optiskā konstrukcija nodrošina pusmakro ierakstes spēju visā objektīva 70-200 mm tālummaiņas diapazonā. Minimālais fokusa attālums ir 0,26 m tālummaiņas diapazona platajā galā un 0.42 m teleobjektīva galā ar 0,5 reižu maksimālo palielinājumu, fotoattēlu un filmu ierakstē iegūstot nepārspētu parocīgumu un daudzpusīgumu.

 

Diagram showing internal location of focus lens group with XD linear motor actuators that provide fast and precise AF drive

Ātra, precīza, klusa autofokusēšanās

Četri Sony oriģinālie augstas veiktspējas XD lineārie motori kopā ar precīzas darbības peldošām fokusa grupām nodrošina ļoti ātru, precīzu fokusēšanos. Būtiski uzlabota veiktspēja, tādējādi fotoattēlu ierakstē visā tālummaiņas diapazonā palielinot autofokusēšanās ātrumu par apmēram 20%. Fokusa izsekošana netiek pārtraukta pat tālummaiņas laikā, tas nozīmē, ka nepalaidīsiet garām svarīgus brīžus.

 

Usage image showing left-side view of camera hand-held by user, with microphone and wind screen attached

Paredzēts detalizētiem filmu kadriem

Vairākas šī objektīva funkcijas ir pielāgotas, lai iegūtu augstākas kvalitātes filmu attēlu. Manuālās fokusēšanas lineārās reakcijas funkcija nodrošina fokusēšanās gredzena tiešu un lineāru reaģēšanu uz nelielu pagriešanu manuālās fokusēšanas laikā, savukārt jaunā objektīva tehnoloģija samazina skatu leņķa maiņu fokusēšanās laikā, kā arī fokusa un ass nobīdi tālummaiņas laikā.

 

Usage image showing user holding lens with 2.0× teleconverter mounted

Telekonvertera atbalsts bez problēmām

Izmantojot ar Sony 2,0x un 1.4x telekonverteriem, maksimālais fokusa attālums tiek palielināts līdz attiecīgi 400 mm un 280 mm. Ar 2,0x telekonverteru var ierakstīt dabīga lieluma 1:1 makro režīmā visos fokusa attālumos, atklājot jaunu radošo potenciālu. Piestiprinot 1,4x telekonverteru, var ierakstīt maksimāli 0,7x makro režīmā visos fokusa attālumos.

 

Usage image showing lens body held in palm of user’s hand, emphasising compact size

Kompakts, viegls un mobils

Šī inovatīvā objektīva diametrs ir 82,2 mm, garums 149,0 mm tālummaiņas diapazona platajā galā, tas sver 794 gramus. Maksimālu pārnēsāšanas iespēju nodrošināšana izbīdāma objektīva konstrukcija, savukārt tālummaiņas fiksēšanas slēdzis novērš nevēlamu objektīva izbīdīšanos transportēšanas laikā.

 

Product image showing left side of lens body with green rectangle graphic highlighting 2-position AF/MF and OSS ON/OFF switches, 3-position switches for focus range limit and image stabilisation mode selection.

Parocīga radošā kontrole

Papildus 2 stāvokļu autofokusēšanās / manuālās fokusēšanas un optiskās SteadyShot (OSS) ieslēgšanas/izslēgšanas slēdžiem ir paredzēti 3 stāvokļu slēdži, lai izvēlētos fokusa diapazona ierobežošanas un attēla stabilizācijas režīmu. Atsevišķs slēdzis ieslēdz vai izslēdz pastāvīgu digitālo manuālo fokusēšanu (DMF), tādējādi manuālo fokusēšanu var aktivēt, vienkārši pagriežot fokusēšanas gredzenu, kad ierakstāt AF-C režīmā.

 

close-up of front lens element illustrating fluorine coating that repels dust, moisture and other contaminants

Priekšējā elementa fluora pārklājums

Objektīva priekšējais elements ir aizsargāts ar fluora pārklājumu, kas atgrūž pirkstu nospiedumus, putekļus, ūdeni, eļļu un citus piesārņojumus, atvieglojot jebkādu netīrumu notīrīšanu no objektīva virsmas.

 

Komplektācija

  • Saules blende (modelis): ALC-SH176
  • Objektīva priekšējais vāciņš: ALC-F72S
  • Objektīva aizmugurējais vāciņš: ALC-R1EM
  • Statīva stiprinājums

Specifikācija

Lēca
Objektīva bajonete
E-mount
Formāts
Full-frame
Lēcas tips
Sony G Lens
Minimālais fokusa attālums
26cm
Tālummaiņa
Manuāla (rokas) tālummaiņa
Filtra diametrs
72mm
Diafragmas lāpstiņu skaits
9
Fokusa attālums (35 mm ekvivalents uz APS-C)
105mm - 300mm
Fokusa attālums
70mm - 200mm
Diafragmas atvērums
F4 - F22
Skata leņķis (35mm)
34° - 12°
Skata leņķis (APS-C)
23° - 8°
Citi parametri
Attēla stabilizācija
Ir
Izmērs un svars
Svars
794 grami
Izmēri (diametrs x garums)
8.2ø x 14.9cm
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt