Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

a6000 E-mount fotokamera + 16-50mm un 55-210mm objektīvs
ILCE-6000Y/B

Prece vairs nav pieejama!

Priekšrocības

 • APS-C sensora izmērs

Preces apraksts

Vispārēja informācija

24,3 megapikseļu APS-C attēla sensors

Izveidojiet apbrīnojami skaistus attēlus, kas pārsniedz jūsu cerības, izmantojot Sony jauno 24,3 efektīvo megapikseļu APS-C attēla sensoru. Šis uzlabotais sensors, kura izmērs atbilst sensoru izmēram vairumā DSLR kameru, nodrošina augstu jutību vājā apgaismojumā, satriecoši pievilcīgu priekšplānu un izplūdušu fonu. Kamera, kas ir aprīkota ar bezspraugu mikroshēmas objektīva konstrukciju, kura nodrošina lielāku gaismas caurlaidību, piedāvā neticami zemu trokšņu līmeni plašā jutības diapazonā no ISO 100 līdz 25600 un satriecošu attēla kvalitāti visā kadra laukumā ar reālistiskām krāsām, maksimāli smalku detalizāciju un vienmērīgu toņu gradāciju, kas atklāj ikvienu ainas niansi.

 

BIONZ X™ attēla procesors

Neticami ātrais Sony izsmalcinātais BIONZ X™ attēla procesors reāllaikā atveido tekstūras un detaļas tieši tā, kā tās izskatās dabā. Tiek iegūti apbrīnojami reālistiski attēli ar bagātīgu toņu gradāciju un dabīgu trīsdimensiju izskatu. Fotoattēlu vai filmu ierakstē praktiski nav trokšņu, pateicoties uzlabotajai lokālo trokšņu slāpēšanas sistēmai. Detalizētas atveidošanas tehnoloģija nodrošina smalkāku tekstūras detalizētību, savukārt difrakcijas samazināšanas tehnoloģija optimizē jebkura piestiprinātā objektīva darbību, lai uzlabotu dažādus rādītājus, piemēram, paaugstināt detalizācijas līmeni ierakstē ar nelieliem diafragmas apertūras iestatījumiem.

 

Full HD formāta filmas

Nospiediet MOVIE taustiņu, lai ierakstītu skaistus, izcili asus attēlus bez vizuāliem “trokšņiem” 60p/50p, 60i/50i vai 24p/25p* režīmā. Jaunā, uzlabotā ātrās hibrīdās autofokusēšanās sistēma filmu ierakstes laikā nodrošina ātru un precīzu autofokusēšanos un ļauj izsekot objektu. Varat izmantot arī P/A/S/M režīmus, lai panāktu maksimālu kontroli pār attēla izskatu, savukārt Clear Image Zoom nodrošina sevišķi skaidru attēlu, veicot tālummaiņu. *NTSC/PAL

 

179 autofokusēšanās punkti aptver gandrīz visu kadru

Uzlabotā ātrās hibrīdās autofokusēšanās sistēma savieto 25 punktu kontrasta noteikšanas autofokusēšanās ātrumu un precizitāti (ātrā viedā autofokusēšanās) ar neticami precīzo 179 punktu fāzu noteikšanas autofokusēšanos, kas aptver gandrīz visu kadra laukumu. Tās uzlabo ātras kustības objektu izsekošanu un ieraksti jebkurā ekrāna daļā, kā arī ļauj labāk atpazīt ainu un noteikt ierakstes objekta izmēru.

 

Nepārtrauktā ierakste ar kadru nomaiņas ātrumu 11 kadri sekundē un autofokusēšanās izsekošanu

Kad ierakstes objekts ātri pārvietojas, nepārtrauktas ierakstes funkcija ar kadru nomaiņas ātrumu 11 kadri sekundē un uzlabotā autofokusēšanās izsekošana ļauj nepalaist garām izšķirošo brīdi. Šī funkcija ļauj maksimāli izmantot lieliskās iespējas, kuras piedāvā Sony fāzu noteikšanas autofokusēšanas 179 punkti ar plašu pārklājuma zonu, lai ierakstes objektu varētu precīzi izsekot jebkurā ekrāna vietā.

 

Pasaules visātrākā* autofokusēšanās sistēma

Rekordātri ierakstiet jebkuru objektu ar nepieredzētu precizitāti, pateicoties Sony uzlabotajai ātrās hibrīdās autofokusēšanās sistēmai ar fāzu noteikšanas un kontrasta noteikšanas pilnveidotajām iespējām. Attēla sensora veiktā datu ātrāka nolasīšana, BIONZ X™ procesora veiktā ātrāka datu apstrāde, uzlaboti autofokusēšanās algoritmi un optimizēta objektīva vadības sistēma nodrošina par apmēram 35% ātrāku darbību, salīdzinot ar iepriekšējām sistēmām. *Saskaņā ar 2014. gada 12. februāra datiem starp digitālajām kamerām ar nomaināmu objektīvu un APS-C attēla sensoru, pamatojoties uz Sony pētījumu. Mērījumi veikti ar iekšējām metodēm, izmantojot uzstādītu E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS IS objektīvu. Saskaņā ar CIPA standartu.

 

Uzlabota autofokusēšanās ar fiksācijas funkciju

Autofokusēšanās ar fiksācijas funkciju ir precīzāka nekā jelkad iepriekš, pateicoties fāzu noteikšanas autofokusēšanai, precīzāk izseko kustīgos objektus, pielāgojot kadra izmēru atbilstoši objekta īpašībām, un pastāvīgi nodrošina optimālus autofokusēšanās parametrus.

 

Autofokusēšanās pēc acīm

Pat tad, kad objekts nav pilnībā pavērsts pret kameru, veicot ieraksti ar nelielu lauka dziļumu, seja būs precīzi fokusā — to nodrošina ārkārtīgi precīzā autofokusēšanās pēc acīm. Kad fokuss ir nodrošināts, ap izvēlēto aci parādās zaļš rāmis.

 

Autofokusēšanās režīms

Fokusēšanās režīma pielāgošana objektam nodrošina sevišķi skaidru rezultātu. Modelis 6000 ir pirmā kamera ar E bajoneti, kura atbalsta AF-A režīmu un parāda aktīvos autofokusēšanās punktus pat AF-C režīmā, tādējādi varat vienkārši pārbaudīt, vai fokusēšanās notiek tieši uz vajadzīgo objektu.

 

OLED Tru-Finder™ skatumeklētājs ar augstu izšķirtspēju

Spilgtais un precīzais OLED Tru-Finder™ skatumeklētājs piedāvā 100% kadra aptvērumu, tādējādi katra aina tiks parādīta skaidri un dabīgi. Jaunā optiskā sistēma ar četrām dubultām asfēriskām lēcām nodrošina apmēram 33° plašu skatīšanās leņķi un skaidru redzamību visā kadra zonā. Uzlabots OLED ekrāna nodrošina skaidru detalizētību, bagātīgu toņu gradāciju un spēcīgu kontrastu gan tumšā vai gaišā vidē un ļauj precīzi noskaidrot, kā izskatīsies izplūdušais fons, ekspozīcija un citi efekti. Varat arī precīzi pielāgot fokusa iestatījumus, izmantojot parocīgo manuālās fokusēšanas palīgfunkciju un kontūru akcentēšanas funkciju, kā arī piecos soļos noregulējot spilgtumu atbilstoši ierakstes apstākļiem.

 

Ātra, intuitīva darbināšana

Vadības elementi ir izvietoti analoģiski DSLR kamerām, lai nodrošinātu intuitīvu darbināšanu, pārlūkojot ainas skatumeklētājā. Vadības disks ļauj ar īkšķi ātri izvēlēties ierakstes režīmus, savukārt ar vadības disku un vadības riteni var vienkārši iestatīt dažādus parametrus.

 

 

Pielāgojami taustiņi

Pateicoties taustiņu pielāgošanai, varat ātri un parocīgi veikt ieraksti atbilstoši savām vēlmēm. Varat piešķirt jebkuru no 47 funkcijām* jebkuram no 7 taustiņiem (tostarp 2 speciālajiem pielāgojumu taustiņiem), un piešķirt Fn taustiņam līdz 12 funkcijām, lai nodrošinātu ātru piekļuvi. *Dažas funkcijas var piešķirt tikai noteiktiem taustiņiem.

 

Sagāžams 3 collu LCD ekrāns

Vienmērīgi sagāžamais 3 collu LCD ekrāns nodrošina ērtu ieraksti no jebkāda leņķa. Ekrāna sagāšanas iespēja kopā ar kameras kompakto mobilitāti ievērojami paplašina ierakstes iespējas.

 

Attālināta vadība un satura kopīgošana ar vienu pieskārienu

Attālinātas vadības funkcija ar vienu pieskārienu ļauj viedtālruni vai planšetdatoru izmantot kā digitālās kameras skatumeklētāju un tālvadības pulti, savukārt satura kopīgošana ar vienu pieskārienu ļauj no kameras pārsūtīt fotoattēlus un video. Jebkurā gadījumā, instalējot Imaging Edge Mobile lietotni Android viedtālrunī vai planšetdatorā ar NFC atbalstu, varat neraizēties par sarežģītu iestatīšanu un izveidot bezvadu savienojumu, vienkārši ar ierīci pieskaroties kamerai. Tagad varat viedtālrunī pārvaldīt kameru, lai ierakstītu attēlu iepriekš nepieejamā vietā, vai ierakstīt savas grupas portretus un uzreiz tos pārsūtīt uz savu viedtālruni, lai kopīgotu sociālajos tīklos. Nav NFC? Nekādu problēmu! Varat ierīces savienot pārī arī manuāli.

 

Pielāgojama lietotāja saskarne

Lietotāja saskarne atbalsta daudzas kameru ar A bajoneti funkcijas, nodrošinot parocīgu, personalizētu darbināšanu. Quick Navi Pro parāda visus galvenos ierakstes parametrus, lai tos varētu ātri apstiprināt un pielāgot. Savukārt Fn taustiņš ļauj ātri piekļūt vēlamajām funkcijām.

 

Capture One (paredzēta Sony)

Capture One Express (paredzēta Sony) — godalgota bezmaksas attēlu rediģēšanas programmatūra, kas paredzēta augstas kvalitātes RAW datu apstrādei, piedāvā attēlu failu vienkāršu pārvaldību un iespaidīgus rediģēšanas rīkus. Capture One Pro (paredzēta Sony) — programmatūras maksas versija, kurā iekļauts vēl vairāk rediģēšanas rīku un kas ļauj apstrādāt attēlus ierakstes laikā.

 

Darbojas ar iMovie un Final Cut Pro X

Šis izstrādājums ir savietojams ar Final Cut Pro X un iMovie.

 

Imaging Edge™ lietotnes versijas Remote, Viewer un Edit

Izveidojiet augstas kvalitātes fotoattēlus, izmantojot Imaging Edge lietotnes versijas. Izmantojiet Remote versiju, lai reāllaikā vadītu ieraksti; izmantojiet Viewer versiju, lai ātri pārlūkotu, novērtētu un izvēlētos fotoattēlus no lielām attēlu bibliotēkām; un izmantojiet Edit versiju, lai apstrādātu RAW datus un izveidotu augstas kvalitātes fotoattēlus. Maksimāli izmantojiet Sony RAW failu iespējas un efektīvāk veiciet apstrādi.

Komplektācija

 • Fotokamera
 • Objektīvs SELP1650 un objektīva vāciņš
 • Objektīvs SEL55210 un objektīva vāciņš
 • Strāvas adapteris (AC-UB10)
 • Barošanas vads
 • Akumulators (NP-FW50)
 • USB vads
 • Pleca siksna
 • Skatu meklētāja uzlika

Specifikācija

Saderība
Objektīva saderība
Sony E-bajonete
Attēla sensors
Sensora izmērs
APS-C
Attēla malu attiecība
3:2
16:9
Pikseļu skaits
24.3Mpix
Sensora veids
Exmor APS HD CMOS
Foto un video ieraksts
Attēlu formāti
JPEG
RAW
Nepārtraukta foto kadru uzņemšana
11 kadri sekundē
Video ieraksta izšķirtspēja
Full HD (1920 x 1080) 60 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 30 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 24 kadri/s
HDV (1440 x 1080) 30 kadri/s
SD (640 x 480) 30 kadri/s
Video failu ierakstu formāti
AVCHD
MP4
Skaņas ieraksta formāti
Dolby Digital (AC-3) 2 kanālu
Dolby Digital Stereo Creator
MPEG-4 AAC-LC 2 kanālu
Fokusa sistēma
Kontrasta noteikšanas autofokuss
Ir (25) punkti
Fāzes nobīdes autofokuss
Ir (179) punkti
Slēdzis
Slēdža ātrums
30 - 1/4000sek
Slēdzis bez skaņas
Nav
Ekrāna parametri
Ekrāna veids
TFT
Ekrāna izmērs (cm)
7.5cm
Skārienjutīgs ekrāns
Nav
Lokāms LCD ekrāns
(90° uz augšu, 45° uz leju)
Atmiņa
Iespēja ievietot divas atmiņas kartes
Nav
Atmiņas kartes tips
SD
SDHC
SDXC
Memory Stick PRO Duo
Memory Stick PRO-HG Duo
Audio ieraksta parametri
Iebūvēts mikrofons
Ir, stereo
Pieslēgumi
USB tips
Micro-B
Mikrofona ieeja (3.5 mm)
Nav
HDMI izejas
1 (micro HDMI)
Multi Interface Shoe pieslēgvieta
Ir
Austiņu pieslēgvieta
Nav
Bezvadu pieslēgumi
Bluetooth
Nav
NFC
Ir
Wi-Fi
Ir
Energo pārvalde un ekonomija
Akumulators
NP-FW50
Akumulatora darbības laiks video režīmā (CIPA standarts)
90min
Akumulatora darbības laiks foto režīmā (CIPA standarts)
360 kadri
Vispārējie parametri
Krāsa
Melna
Pieejamās valodas
Angļu
Krievu
u.c.
Izmērs un svars
Svars
285 grami
Komplekta svars
746grami
Izmēri (A x P x DZ)
6.69 x 12 x 4.51cm
Citi parametri
Skatu meklētājs
Ir, elektronisks, OLED (1.0 cm)
Iebūvēta zibspuldze
Ir
Attēla stabilizācija
Nav
Uzdod jautājumu!
  SalīdzinātNotīrīt