Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Atmiņas karšu lasītājs MRW-G2

139.95

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem rīt no 10:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem rīt no 10:00

Līdzīgas preces

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Optimizēts Sony CFexpress Type A atmiņas kartēm

Maksimāli izmantojiet Sony CFexpress Type A un SD atmiņas karšu iespējas, izmantojot šo lielātruma karšu lasītāju. Kompakta konstrukcija un USB pieslēgšanas iespēja ļauj jebkurā vietā ātri pārsūtīt datus un izveidot to rezerves kopijas.

 

Atbalsta CFexpress Type A un SD UHS-II/UHS-I atmiņas kartes

Tikai viens karšu lasītājs ir nepieciešams, lai pārsūtītu datus no CFexpress Type A atmiņas kartēm un SD atmiņas kartēm.

 

Ātrāka pārsūtīšana, izmantojot USB Type-C®

Atbalstot USB 3.2 Gen 2, modelis MRW-G2 atbalsta SuperSpeed 10 Gbps pārsūtīšanas protokolu, izmantojot USB Type-C® (ieteicams) un Type-A savienojumus. Komplektā ietilpst abiem savienojuma veidiem paredzētie augstas veiktspējas kabeļi, kas nodrošina savietojamību ar dažādām ierīcēm.

 

Vienkārša lietošana

Lai nodrošinātu vēl komfortablākus darba apstākļus, kartes pieslēgvietas padziļinājuma forma apgrūtina kartes nejaušu izgrūšanu, turklāt konstrukcijā iekļauts piekļuves LED (izgaismojas, kad karte ir ievietota, mirgo, kad notiek piekļuve datiem).

 

Kompakts, vienkārši pārnēsājams un paredzēts efektīvākai darbplūsmai

Modeļa MRW-G2 smalkā un vieglā konstrukcija to ļauj ievietot jebkurā kabatā vai somā, tādējādi jebkurā vietā var lieliski darboties ar augstas izšķirtspējas failiem. Lielātruma datu pārsūtīšanai un barošanas padevei ir nepieciešams tikai viena kabeļa pieslēgums.

Komplektācija

  • Karšu lasītājs
  • USB Type-C uz Type-C kabelis
  • USB Type-C uz standarta A kabelis
  • Instrukcija

Specifikācija

Atmiņa
Atmiņas kartes tips
SD (UHS-I)
SD (UHS-II)
CFexpress Type A
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt