Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Bluetooth bezvadu skaļrunis RA3000
SRS-RA3000/B

299.95

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem šodien līdz 16:00

PIEEJAMS DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem pirmdien, 27. septembrī no 14:00

SLĒGTS

Sony Center veikals t/p Alfa

 

Priekšrocības

  • Wi-Fi
  • DLNA
  • Spotify connect
  • Chromecast

Līdzīgas preces

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

Kas ir ieskaujošā skaņa, kas piepilda visu telpu?

Ieskaujošā skaņa telpā vienmēr būs iederīga neatkarīgi no tā, vai jūs lasāt, gatavojat ēdienu, strādājat vai pavadāt laiku ar draugiem. Mierīgais un neuzbāzīgais skanējums tiek izkliedēts horizontāli un vertikāli, radot pienācīgu atmosfēru visā mājā — gluži kā fona mūzika jūsu iecienītākajā kafejnīcā.

 

360 Reality Audio vai Immersive Audio Enhancement

360 Reality Audio ieraksti satur trīsdimensiju skaņas atrašanās vietas datus, nodrošinot telpu piepildošu maksimālu ieskaujošās skaņas efektu. Tomēr ja tie nav pieejami, tā nav problēma — unikālais Sony algoritms Immersive Audio Enhancement atskaņo jūsu iecienītākos stereo ierakstus ar telpu piepildošas ieskaujošās skaņas efektu.

 

Visvirzienu augsto frekvenču skaļrunis rada ieskaujošu skaņu no grīdas līdz griestiem

Visvirzienu augsto frekvenču skaļrunis pārraida skaņas viļņus, kas savstarpēji pārklājas, veidojot augšupvērstu viļņu fronti. Tas palīdz piepildīt telpu ar ieskaujošu skaņu, tādējādi SRS-RA3000 modeļa skaņa būs lieliski dzirdama jebkurā telpas vietā.

 

Visvirzienu skaņa un dziļš zemo frekvenču skanējums

Difuzors horizontāli izplata skaņu pa visu telpu no vienas sienas līdz otrai, savukārt duālie pasīvie radiatori nodrošina dziļu zemo frekvenču skanējumu.

 

Wi-Fi pieslēgšanas iespēja

Izmantojiet Wi-Fi savienojumu, lai no skaļruņa piekļūtu saviem iecienītākajiem interneta straumēšanas pakalpojumiem un no telefona pārvaldītu mūzikas atskaņošanu.

 

Bezvadu pieslēgums, izmantojot Bluetooth® tehnoloģiju

Savienojiet skaļruni pārī ar viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot Bluetooth® tehnoloģiju, un vienkārši sāciet savas mūzikas kolekcijas straumēšanu.

 

Savietojamība ar Spotify Connect™

Tieši no skaļruņa atskaņojiet Spotify, savā ierīcē izmantojot Spotify Connect™ lietotni, lai atskaņošanu pārvaldītu attālināti.

 

Vairāku telpu mūzikas sistēma

RA3000 modeli var vienkārši pievienot skaļruņu grupai, izmantojot lietotni Google Home vai Amazon Alexa. Tad varēsiet dažādās telpās atskaņot atšķirīgas dziesmas vai vienu un to pašu mūziku visā mājā, izmantojot lietotni vai skaļruni ar Assistant.

 

Iebūvētā Chromecast tehnoloģija

Straumējiet mūziku, tiešsaistes radio un Podcast apraides savā audio ierīcē no viedtālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora. Vienkārši nospiediet Cast pogu.

 

Balss vadība

Vai jums ir ierīce, kurā iebūvēta Google Assistant vai Alexa lietotne? Šādā gadījumā varat to izmantot, lai ar savas balss komandām vadītu RA3000 modeli. Izmantojot Google Home vai Amazon Alexa lietotni, vienkārši pievienojiet RA3000 modeli savu skaļruņu grupai, un atliks tikai pateikt vārdu, lai sāktu atskaņot mūziku, regulētu skaļumu vai izmantotu daudzas citas funkcijas.

 

Automātiska skaļuma regulēšana  

Daži ieraksti tiek atskaņoti pārāk skaļi, savukārt citi — pārāk klusu, tādējādi var nākties pastāvīgi regulēt skaļumu. RA3000 atrisina šo problēmu, analizējot katru ierakstu un tos automātiski atskaņojot pastāvīgā skaļumā — jums pašiem nekas nav jādara.

 

Pielāgojiet iestatījumus ar Sony | Music Center lietotni

Lejupielādējiet Sony | Music Center lietotni savā viedtālrunī un pārvaldiet savas mūzikas atskaņošanu ar bezvadu pieslēgumu. Varat ne tikai izvēlēties mīļāko mūzikas atskaņošanu vai pārslēgt uz nākamo dziesmu, bet arī pielāgot iestatījumus, piemēram, ekvalaizeru.

 

Kur novietosiet savu SRS-RA3000?

Pateicoties RA3000 kompaktajam izmēram un nelielajai pamatnei, varat to novietot jebkurā vietā. Tā kā modelis ir izturīgs pret mitrumu, varat to lietot pat virtuvē un vannas istabā. Lai kur jūs to novietotu, automātiskā kalibrācija un skaļuma regulēšana nodrošina optimālu skaņas kvalitāti.

 

Izturīgs pret mitrumu

Modelis RA3000 ir izturīgs pret mitrumu, tādējādi varat to izmantot potenciāli mitrā vidē, piemēram, virtuvē vai pat vannas istabā.

 

Bezvadu pieslēgums pie televizora

Vai vēlaties uzlabot sava televizora skaņu?  Izmantojot Bluetooth® pieslēgumu, savietojamie BRAVIA® televizori bezvadu režīmā pārraidīs audio signālu uz RA3000, tādējādi piedāvājot aizraujošākas skatīšanās pieredzi. Samazināta aizture nozīmē, ka skaņa tiek precīzi sinhronizēta ar attēlu ekrānā.  

 

Automātiskā skaņas kalibrācija

Neatkarīgi no RA3000 uzstādīšanas vietas vienkārši to ieslēdziet, atskaņojiet mūziku, un optimāla skanējuma nodrošināšanai tas automātiski veic kalibrāciju, izmantojot iekšējo mikrofonu un unikālo Sony algoritmu. Nav jāveic manuāls mērījums un neatskan kaitinošā testa skaņa — skan tikai telpu piepildoša, perfekti pozicionēta ieskaujoša skaņa.

 

Priekšrocības

Wi-Fi
DLNA
Spotify connect
Chromecast
Bluetooth

Komplektācija

  • Strāvas vads

Specifikācija

Vispārējie parametri
Krāsa
Melna
Audio parametri
Skaņas apstrāde
S-Master
DSEE
Skaņas režīmi
Preset Equalizer
Custom Equalizer
Augstas izšķirtspējas (Hi-Res) audio
Nav
Party Booster
Nav
360° skaņa
Ir
Pieslēgumi
Audio ieeja (3.5 mm ligzda)
Ir
LAN pieslēgvieta
Nav
Papildus
Uzlāde no USB spraudņa
Nav
Gaismas efekti
Nav
Rokas siksniņa
Nav
Balss vadība
Ir
Balss asistents
Alexa
Google Assistant
Izmērs un svars
Izmēri (A x P x DZ)
24.7 x 14.6 x 15.5cm
Svars
2500grami
Energo pārvalde un ekonomija
Elektrības patēriņš (mājas režīmā)
20W
Skaļruņi
Skaļruņu veids
stereo
Pīkstulis
2gab
Pīkstuļa izmērs
1.7cm
Pilna diapazona skaļrunis
1gab
Pilna diapazona skaļruņa izmērs
8cm
Pasīvā skaļruņa membrāna
2gab
Bezvadu pieslēgumi
Bluetooth
Ir
Bluetooth kodeka atbalsts
SBC
AAC
SPP
Bluetooth darbības attālums
10m
NFC
Nav
Wi-Fi
Ir
Chromecast
Ir
Apple AirPlay
Nav
DLNA
Ir
Spotify connect
Ir
Bezvadu papildus skaļruņu pievienošana
Nav
Brīvroku režīms
Nav
Bluetooth bezvadu savienojums ar televizoru
Ir
Interfeiss
Sony music center lietotnes atbalsts
Ir
Lietojumprogrammu atbalsts
Google Home
Sony Music Center
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt