Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

XP500 X-sērijas bezvadu skaļrunis
SRS-XP500/B

349309

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem šodien no 10:00

PIEEJAMS DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem šodien no 14:00

SLĒGTS

Sony Center veikals t/p Alfa

 

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

Spēcīga ballītes skaņa

Priekšējais augsto frekvenču skaļrunis un zemo frekvenču skaļruņi ļauj modelim XP500 atskaņot lielisku skaņu, enerģisku un dziļu skanējumu apvienojot ar skaidru vokālu un skaidras ieskaujošas skaņas sajūtu. Ideāli piemērots ballītēm, taču tikpat labi veido arī noskaņojumu savās mājās.

 

Skaļruņu bloks X-Balanced

Inovatīvajam skaļruņu blokam X-Balanced ir taisnstūra diafragma ar lielāku laukumu, salīdzinot ar parastajiem skaļruņiem. Tas nozīmē, ka iegūsiet bagātīgāku, skaidrāku skaņu neatkarīgi no atskaņotā mūzikas stila.

 

Skaļa un skaidra skaņa

Skaļruņu bloks X-Balanced kopā ar priekšējo un aizmugurējo augstas veiktspējas augsto frekvenču skaļruņiem piešķir modelim XP500 paplašinātu veidolu, kas ļauj visu atskaņošanas vietu piepildīt ar augstas kvalitātes skaņu.

 

Sajūtieties gluži kā koncertā

Koncerta mūzikā ir kaut kas īpašs. Izmantojot LIVE SOUND, varat atveidot šo unikālo atmosfēru un atkārtoti piedzīvot savu iecienītāko koncertu radītās sajūtas.

 

Izgaismojiet nakti

Pateicoties pavisam jaunajam izgaismojumam, varat izvēlieties dažādus apgaismojuma veidus, kas piešķirs vibrējošu enerģiju ballītei vai akcentēs nakts nosvērto mieru.

 

Pastipriniet zemo frekvenču skanējumu

MEGA BASS palīdz būtiski pastiprināt zemo frekvenču skanējumu. Tādējādi, kad klausāties mūziku ar spēcīgu ritmu, dzirdēsiet dziļu un iespaidīgu zemo frekvenču skanējumu.

 

Lielāks akumulatora darbības laiks nozīmē ilgāku nakts dzīvi

Labā ballītē mūzikai ir jāskan pastāvīgi. Pilnībā uzlādēts akumulators nodrošina akustiskās sistēmas 20 stundu darbību (Ar ieslēgtu MEGA BASS režīmu, pie skaņas līmeņa 16 un ar izslēgtu apgaismojumu) — tā atskaņos praktiski tikpat ilgi, cik ilgi ballēsieties.

 

Ātra uzlādēšana

Ja jums trūkst laika, neraizējieties. Ātras uzlādēšanas funkcija ar nieka 10 minūšu uzlādēšanu nodrošinās 80 minūšu atskaņošanu (Ar ieslēgtu MEGA BASS režīmu, pie skaņas līmeņa 16 un ar izslēgtu apgaismojumu).

 

Lietus nespēj pārtraukt atskaņošanu

Jūsu dārza ballīte ir gatava visam. Modelim XP500 ir IPX4 ūdens izturības klase, tādējādi varat turpināt atskaņošanu pat vieglā lietū.

 

Ņemiet sev līdzi

Modelim XP500 ir parocīgs rokturis, kas ļauj to viegli pārnēsāt. Ja parasti klausāties mūziku mājās, taču vēlaties dārzā, vienkārši iznesiet sistēmu no mājām.

 

Parūpējieties par akumulatoru

Akumulatora kopšanas funkcija palīdzēs novērst pārmērīgu uzlādēšanu un ilgāk saglabās akumulatora optimālu darba stāvokli.

 

Dziediet no sirds

Mīliet karaoke? Tad modelis XP500 būs jums ideāli piemērots. Pieslēdziet mikrofonu, izvēlieties dziesmu un dziediet no sirds. Neaprobežojieties ar dziedāšanu. Pateicoties divām ieejām, varat arī pieslēgt ģitāru un izmantot skaļruni kā pastiprinātāju.

 

Party Connect funkcija

Savienojiet līdz 100 savietojamu skaļruņu, sinhronizējiet mūziku un izgaismojumu, lai iegūtu kluba tipa apgaismojumu, un palieliniet skaļumu.

 

Savietojams ar BLUETOOTH®

Vai vēlaties iztikt bez vadiem? Vienkārši savienojiet pārī modeli XP500 un ar BLUETOOTH® savietojamās ierīces un straumējiet skaņu tieši uz skaļruni.

 

Pieslēdziet un atskaņojiet

Izmantojiet aizmugurējo USB pieslēgvietu, lai pieslēgtu USB zibatmiņas, un straumējiet iecienītāko mūziku no savas ierīces.

 

Lieliska skaņa jebkādā stāvoklī

Modeli XP500 var novietot horizontāli vai vertikāli — neatkarīgi no izvēlētā varianta sensors optimizēs skaņu atbilstoši tieši izvēlētajam stāvoklim.

 

2 USB uzlādes pieslēgvietas

Ja viedtālruņa akumulatora uzlādes līmenis ir zems, varat to pieslēgt un uzlādēt tieši no skaļruņa. (Neatbalsta visus viedtālruņus un planšetes)

 

Sony | Music Center

Optimizējiet audio iestatījumus, kontrolējiet mūzikas atskaņošanu, izvēlieties izgaismojuma veidus un pārvaldiet ierīces tieši no sava tālruņa.

 

Interesantas funkcijas, izmantojot Fiestable lietotni

Piekļūstiet interesantām funkcijām, piemēram, ballīšu atskaņošanas sarakstu izveidei, karaoke un daudzām citām funkcijām.

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt