Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

V43D Akustiskā sistēma ar Bluetooth
MHC-V43D

429378

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem rīt no 10:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem rīt no 10:00

SLĒGTS

Sony Center veikals t/p Alfa

 

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Lielisks skanējums visā ballītē

Pateicoties Spread Sound tehnoloģijai, diviem augstas efektivitātes augsto un vidējo frekvenču skaļruņiem mūzika no ierīces priekšpuses izplatīsies plašumā un augšup, un visi viesi varēs baudīt piesātinātu, skaidru skaņu.

 

Divi augstas efektivitātes augsto frekvenču skaļruņi piepildīs ar skaņu visu pasākuma norises vietu

Divi augstas efektivitātes augsto frekvenču skaļruņi MHC-V43D paneļa priekšpusē izmanto rupora tipa skaļruņus, kuri paplašina skaņas telpu un palielina augšup vērstu skaņas spiedienu, tādējādi mūzika izplatās tālāk, plašāk un augstāk.

 

Augstas efektivitātes vidējo frekvenču skaļruņi nodrošina labāku vokāla skanējumu

Augstas efektivitātes vidējo frekvenču skaļruņi izmanto priekšpusē un aizmugurē izvietotos rupora tipa skaļruņus, kas izplata uzlabotu skaidru skaņu un nodrošina nepieciešamo vidējā frekvenču diapazona skaņas spiedienu. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties ierīces priekšpusē vai aizmugurē, tuvu vai tālu, varat baudīt skaidru vokāla skanējumu un dejot savu iemīļoto kompozīciju ritmā vai dziedāt tām līdzi.

 

Sajūtiet ritmu pat lielā attālumā ar JET BASS BOOSTER

Sašaurināta zemo frekvenču reflektora kanāla konstrukcija koncentrē zemo frekvenču skaņas plūsmu, tādējādi to varat skaidri dzirdēt un fiziski sajust gan deju laukumā, gan lielā attālumā.

 

LIVE SOUND

DSP tehnoloģija rada īstu mūzikas festivāla vai dzīvā koncerta atmosfēru, ar reālistisku skaņu piepildot apkārtni.

 

DSSE automātiski atjauno digitālās mūzikas detalizētību

Uzlabojiet savu saspiestās mūzikas failu kvalitāti. Kad oriģinālais mūzikas fails ir saspiests, tas zaudē augsto frekvenču elementus, kas jūsu iecienītākajiem audio celiņiem piešķir izteiksmīgumu un piesātinātību. Digitālās skaņas uzlabošanas tehnoloģija Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tos precīzi atjauno, lai radītu oriģinālam CD ierakstam tuvu augstas kvalitātes skaņu.

 

Izgaismojiet nakti

Izgaismojiet ballītes norises vietu no grīdas līdz griestiem, izmantojot klubu izgaismojumu. Radiet tumši zilas un debeszilas krāsas viļņus ar košām sarkanām joslām, tādējādi baudot īstu naktskluba vai brīvdabas priekšnesuma gaisotni.

 

Atklājiet savu popzvaigznes talantu

Neļaujiet nevienam garlaikoties — pateicoties divām mikrofona ieejām kopā ar draugiem varat dziedāt līdzi savām iecienītākajām kompozīcijām. Vai arī pievienojiet rokenrola piesitienu, pie vienas izejas pieslēdzot ģitāru un izmantojot sistēmu kā ģitāras pastiprinātāju. Varat izmantot trīs režīmus: Clean (tīrs skanējums), Overdrive (izkropļots ģitāras skanējums) un Bass (basģitāras skanējums). Sistēma ir aprīkota ar diviem turētājiem, kuros var droši uzglabāt divus mikrofonus, kad pabeidzāt lietošanu.

 

Vadība, izmantojot vertikālus un horizontālus žestus

Izlaidiet celiņu, pārslēdziet no flanžera uz WAH režīmu, palieliniet karaoke mikrofona jutības līmeni, noregulējiet mikrofona un mūzikas tonalitāti vai palieliniet skaļumu, vertikāli vai horizontāli pavēzējot roku. Sistēmu MHC-V43D funkcijas var ātri un vienkārši vadīt ar žestiem, pilnībā pievēršot uzmanību ballītes izklaidei.

 

Vadiet ballīti, izmantojot lietotni Fiestable

Patīkama, intuitīva un vienkārši izmantojamā Fiestable lietotne nodrošina MHC-V43D sistēmas pilnīgas vadības iespējas. Pēc tam varat pārvaldīt mūziku, apgaismojumu un daudzas citas funkcijas, vienkārši pieskaroties tālruņa ekrānam vai pat ar balss komandām.

 

Turiet roku uz ballītes pulsa, izmantojot Fiestable

Patīkama, intuitīva un vienkārši izmantojamā Fiestable lietotne ir aizraujoša funkcija, kas nodrošina MHC-V43D sistēmas pilnīgas vadības iespējas. Lai izmantotu Fiestable lietotni, vajag vispirms lejupielādēt Sony | Music Center lietotni. Pēc tam pārvaldiet mūziku, apgaismojumu un daudzas citas funkcijas, vienkārši pieskaroties tālruņa ekrānam vai pat ar balss komandām.

 

Ļaujiet draugiem izveidot ballītei ideālu atskaņošanas sarakstu

Ikviens var pievienot savus iecienītākos celiņus savam atskaņošanas sarakstam, izmantojot Fiestable lietotni. Ļaujiet viesiem pievienot viņu viedtālruņos saglabāto mūziku, izmantojot jūsu Wi-Fi® tīklu, tādējādi jūsu ballīte nekad neapstāsies.

 

Atrodiet dziedošo superzvaigzni, izmantojot Karaoke Ranking funkciju Fiestable lietotnē

Sarīkojiet konkursu un noskaidrojiet savas ballītes karaoke karali vai karalieni, izmantojot Karaoke Ranking funkciju. Jebkurš, kurš iekļūs pirmajā desmitniekā, varēs līderu tabulā ierakstīt savu vārdu un dziesmas nosaukumu.

 

Kļūstiet par ballītes karali

Ar nieka klikšķi Fiestable lietotnē kopīgojiet sociālajos medijos savu ballītes statusu. Pēc tam ieslēdziet skaļu mūziku un ar katru ballīti paaugstiniet savu statusu, lai kļūtu par atzītu ballīšu karali.

 

Pārvaldiet visu, nepārtraucot dejošanu

Sony | Music Center lietotne ļauj tieši tālrunī pārvaldīt mūziku un skaņas iestatījumus. Turklāt Fiestable lietotne ļauj iestatīt gaismu krāsu, kā arī aktivizēt DJ un KARAOKE režīmu. Pateicoties intuitīvajai vadības funkcijai, mainiet iestatījumus ar vienkāršu plaukstas kustību.

 

HDMI™ izeja nodrošina vienkāršu pieslēgšanu

Izmantojot HDMI™ (ARC) izeju, varat sistēmu vienkārši pieslēgt pie televizora. Skatieties parastajā ekrānā televīzijas pārraides un DVD ierakstus, vienlaikus izbaudot skaņu no MHC-V43D skaļruņiem.

 

Skatieties filmas ar iebūvēto DVD atskaņotāju

Pārvērtiet savu dzīvojamo istabu kinozālē un sarīkojiet ar ģimeni un draugiem aizraujošus filmu vakarus. Sajūtiet katras ainas dramatismu ar spēcīgu skaļumu un skaņas spiedienu, kas jūs pārnesīs pašā notikumu centrā.

 

Vienlaidu straumēšana, izmantojot Bluetooth ®

Bluetooth tehnoloģija ļauj iztikt bez vadu pieslēgumiem un sarežģītām iestatīšanas procedūrām. Pieslēdziet ar Bluetooth®, un gatavs!

 

Baudiet augstas kvalitātes Bluetooth® straumēšanu ar LDAC™ kodeku

LDAC™ kodeks ļauj nosūtīt apmēram trīs reizes vairāk datu (ar maksimālo datu pārraides ātrumu 990 kbps) salīdzinājumā ar parasto Bluetooth® audio, nodrošinot izcilu klausīšanās pieredzi bezvadu režīmā.

 

Plašākas lietošanas iespējas, izmantojot DAB+

Ar DAB+ tehnoloģiju pilnībā savietojamu uztvērēju varat jebkur atskaņot savas iecienītākās radiostacijas.

 

Paredzēts vētrainām ballītēm

Pateicoties cietajam plastmasas korpusam, kurš ierīci aizsargā no visām pusēm, un stingriem stūra aizsargiem, MHC-V43D sistēma kalpo ilgi un ir viegli transportējama uz jebkuru ballītes norises vietu.

 

Sarīkojiet ballīti, lai kurp jūs dotos

Pateicoties ritenīšiem un parocīgam pārnēsāšanas rokturim, varat MHC-V43D sistēmu nogādāt uz jebkuru ballīti.

 

Padariet ballīti enerģiskāku ar papildu skaļruņiem

Izbaudiet spēcīgāku skaņu, pieslēdzot vairākas audio sistēmas ar Bluetooth® savienojumu. Pieslēdziet līdz 50 savietojamo mājas audio sistēmu, kā arī sinhronizējiet mūziku un izgaismojumu.

 

Vairāk cilvēku var vadīt mūzikas ierīces, izmantojot vairāku ierīču savienojumu

Izmantojot Bluetooth® tehnoloģiju, jūs ar saviem draugiem varat MHC-V43D vienlaikus savienot pārī ar maksimāli trim viedtālruņiem. Jūs varēsiet atskaņot celiņus no visām savām mūzikas bibliotēkām, baudot vēl lielākas izvēles iespējas.

 

USB pieslēgvieta ļauj pieslēgt papildierīces un atskaņot

Atskaņojiet USB zibatmiņā saglabātos celiņus vai izveidojiet savus atskaņošanas sarakstus, tieši ierakstot USB zibatmiņā no CD. Vienkārši pieslēdziet USB zibatmiņu pie PLAY / REC pieslēgvietas, un varat sagatavot nākamajai ballītei visus savus iecienītākos celiņus.

 

 

 

 

 

Komplektācija

  • FM antena
  • Tālvadības pults

Specifikācija

Audio parametri
Skaņas apstrāde
DSEE
ClearAudio+
Skaņas režīmi
Mega Bass
Preset Equalizer
Augstas izšķirtspējas (Hi-Res) audio
Nav
Imitēta telpiskā skaņa
Ir
360° skaņa
Nav
JET BASS BOOSTER
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Digital
Skaļruņi
Skaļruņu veids
stereo
Pīkstulis
2gab
Basa skaļrunis
1gab
Pilna diapazona skaļrunis
2gab
Izmērs un svars
Izmēri (A x P x DZ)
79.5 x 34.9 x 32.8cm
Svars
14500grami
Rokturis pārnēsāšanai
Ir
Ritentiņi pārvietošanai
Ir
Bezvadu pieslēgumi
NFC
Nav
Bluetooth
Ir
Wi-Fi
Nav
Spotify connect
Nav
Bluetooth kodeka atbalsts
LDAC
AAC
SPP
Bezvadu papildus skaļruņu pievienošana
Nav
Vienlaicīga vairāku ierīču pieslēgšana
Ir
Pieslēgumi
Analogā audio ieeja
1
Austiņu pieslēgvieta
Nav
USB ieejas
1gab
USB tips
Type A
HDMI izejas
1
Kompozītvideo izeja
Nav
Mikrofona ieeja (3.5 mm)
Nav
LAN pieslēgvieta
Nav
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
RCA ieeja
Nav
Analogā audio izeja
Nav
Mikrofona ieeja (6.3 mm)
(2gab)
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
RCA izeja
Nav
Papildus
FM uztvērējs
Ir
Gaismas efekti
Ir
Karaoke
Ir
Skārienjutīgs vadības panelis
Ir
Iemigšanas režīms
DJ efektu vadība
Ir
Uzlāde no USB spraudņa
Ir
360° gaismas efekti
Nav
Interfeiss
Sony music center lietotnes atbalsts
Ir
Energo pārvalde un ekonomija
Iebūvēts akumulators
Nav
Lietošanas apstākļi
Šļakatu izturīgs vadības panelis
Nav
Vispārējie parametri
Atbalstītie datu nesēji
CD
DVD
USB
Krāsa
Melna

Saistītās preces

Filtri
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt