Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Alpha 7C E-mount pilna kadra fotokamera + SEL24F28G
ILCE-7C/S +24F28G

2599

Preces pieejamība

NAV PIEEJAMS

Sony Center veikals t/p Alfa

NAV PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

NAV PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Noskaidrot piegādes laiku

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Pasaulē vismazākā un visvieglākā pilna kadra sistēmas fotokamera

Iepazīstinām ar vismazāko un visvieglāko pilnkadra digitālo nomaināma objektīva fotokameru ar iebūvētu optisku attēla stabilizāciju (ar FE 28-60 mm F4-5,6 objektīvu). Saglabājot pilna kadra fotokameras funkcijas, komponentu izkārtojums, korpusa struktūra un iekšējie mehānismi ir pilnībā pārveidoti. Funkcionalitāte un izturība ir optimizēta korpusā, kuram ir par apmēram 19% mazāks apjoms un par 22% mazāks svars — salīdzinot ar α7 III, tas sver nieka 509 gramus.

 

Iespaidīgi attēli vājā apgaismojumā

Lielais pikseļu izmērs ļauj fotokamerai uzņemt skaistus attēlus vājā apgaismojumā vai lielā aizvara ātrumā ar niecīgu trokšņu līmeni pat augstas jutības diapazonā. Standarta diapazonā no ISO 100 līdz ISO 51200 (paplašinājums no ISO 50 līdz ISO 204 800). Trokšņu samazināšana ir sevišķi efektīva vidējas jutības diapazonā, lai reālistiski atveidotu tekstūras un detaļas ēnās.

 

Reālistiski fiksējiet redzēto

Aizmugures apgaismojuma Exmor R™ CMOS sensors un BIONZ X™ attēla procesors mijiedarbojas brīnišķīgi. Sevišķi lielais 24,2 megapikseļu pilna kadra sensors uztver vairāk gaismas, nodrošinot 15 pakāpju plašu dinamisko diapazonu un vienmērīgu pāreju no ēnām uz izgaismotām vietām. Izcila subjektīva izšķirtspēja un samazināts trokšņu līmenis ļauj precīzi atveidot krāsas, iegūstot brīnišķīgus ādas toņus un dabīgas tekstūras.

 

Saglabāt fokusu vienmēr un visur

Automātiskā fokusēšanās ir uzlabota, optimāli izmantojot α9 priekšrocības, tostarp unikālo 4D FOCUS funkciju objekta ātrai atpazīšanai un stabilai izsekošanai plašā aptveršanas zonā. Ar 693 fāžu noteikšanas un 425 kontrasta noteikšanas AF punktiem sensors nodrošina plašu un blīvu autofokusēšanos, aptverot apmēram 93% attēla laukuma.

 

Nepārtraukts fokuss uz kustīgiem objektiem

Izsekojot ātras kustības objektu, kamera var izmantot iebūvēto, uz mākslīgo intelektu bāzēto reāllaika izsekošanu. Šis objekta atpazīšanas algoritms izmanto krāsu, šablonu (spilgtums), objekta attāluma (dziļums) un sejas/acu informāciju, lai atpazītu objektu un tam sekotu.

 

Tveriet acis, lai tvertu attēlu

Reāllaika acu AF funkcija akcentē Sony Speed x AI tehnoloģiju. Kad fotoattēlu un filmu ierakstes laikā seja ir daļēji aizklāta, vērsta uz leju vai pat apgaismota no aizmugures, objekta acis saglabājas fokusā reālistisku izteiksmīgu portretu iegūšanai. Tā atbalsta visus AF režīmus; kad [Face/Eye Priority in AF] ir iestatīts uz ON, to var aktivēt trīs veidos: ar pielāgotu taustiņu, līdz pusei piespiežot aizvara pogu vai piespiežot AF-ON pogu.  

 

Vājā apgaismojumā efektīvā autofokusēšanās

Uzlaboti algoritmi sekmē labu autofokusēšanos un augstu attāluma mērīšanas precizitāti AF-S režīmā pat vāja apgaismojuma līmenī EV-4, nodrošinot tumšu ainu uzņemšanu ar precīzu autofokusu.

 

Kameras lielātruma, palēninātas (slow motion) kustības efekti

Varat kamerā vienkārši izveidot filmas ar kadru maiņas ātrumu no 1 līdz 120/100 kadriem sekundē, iegūstot līdz 60 reižu ātrāku kustību vai 5 reizes lēnāku kustību Full HD izšķirtspējā. Vienkārši pārvērtiet ierastu kustību neparastās mākslinieciskās kustībās, savām filmām piešķirot dramatiskumu un aizrautību.

 

Gaišs un vienkārši lietojams LCD monitors

Sāniski atveramo, dažādos leņķos iestatāmo LCD monitoru var lietot intuitīvi, pagriežot 176° leņķī horizontāli un 270° leņķī vertikāli. Lielais skārienjutīgais ekrāns, kas sastāv no apmēram 921 tūkstoša pikseļu, pat spilgtā āra apgaismojumā nodrošina optimālu redzamību. Varat izveidot kadra vai pašportreta kompozīciju, uzņemot gan fotoattēlus, gan filmas no jebkuras pozīcijas un leņķa. Tiek atbalstīta izsekošana ar pieskārienu, fokusēšanās ar pieskārienu un aizvara darbināšana ar pieskārienu.

 

Vienkārša videoblogošana, izmantojot ierakstei paredzēto rokas statīvu ar bezvadu savienojumu.

Kompaktais un vieglais modelis α7C ir ideāli piemērots augstas kvalitātes attēlu ierakstei ceļojumā un videoblogošanā. Lai nodrošinātu vienkāršu ieraksti ar vienu roku, izmantojot bezvadu Bluetooth® savienojumu, GP-VPT2BT rokas statīvs padara viegli pieejamas kameras galvenās funkcijas, tostarp tālummaiņas, ierakstes un aizvara vadību, turklāt tas ir pārveidojams par trīskāju statīvu. Pievienojiet ECM-B1M mikrofonu, lai izveidotu kompaktu, bezvadu videoblogošanas sistēmu.

Komplektācija

  • Strāvas adapteris AC-UUE12
  • Akumulators NP-FZ100
  • USB Type-C vads
  • Plecu siksniņa
  • Strāvas vads
  • Objektīvs SEL-24F28G
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt