× Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.
Vedam pa nullēm ar DPD

55" AG9 Televizors, OLED, Android, 4K, HDR, X1 Ultimate

KD-55AG9

Pievienot grozam

Akcijas cena spēkā līdz 31/8/2019 vai kamēr prece pieejama noliktavā.

Apraksts

  • AG9 ir Sony jaunais 4K HDR OLED televizors, kas pieejams kā 77”, 65” un 55 collu ekrāns ļoti plānā formātā. Attēls atdzīvojas ar ļoti plašu redzamības leņķi, precīzu kontrastu un absolūtās melnās krāsas OLED tehnoloģiju (ļoti dziļi melnie toņi).
  • X1 Ultimate attēlu procesors precīzi un individuāli kontrolē vairāk nekā 8 miljonus pašgaismojošu pikseļu. Papildus tam, AG9 ir pikseļu kontrasta pastiprinātājs stiprākām krāsām un kontrastam gaišajās zonās. Tā rezultātā AG9 nodrošina augstāko attēla kvalitāti, pietuvojoties profesionāla līmeņa monitoram, parādot attēlus un krāsas identiskus realitātei, kā to bija paredzējis attēlu autors. Procesors uzlabo SD un HD saturu tuvāk 4K HDR kvalitātei un rāda 4K HDR saturu ar satriecošu izšķirtspēju.
  • Akustiskā virsma Audio + nodrošina iespaidīgu skaņas pieredzi ar skaņu, kas nāk no visa ekrāna, ievedot skatītājus aizraujošā, jaunā izklaides pieredzē, nodrošinot perfektu harmoniju starp skaņu un attēlu. Turklāt ZG9 ir TV centra skaļruņu režīms tiem, kam ir mājas kinozāle- televizors kļūst par centrālo skaļruni.
  • AG9 ir ārkārtīgi plāns; kad tas piestiprināts sienai, izmantojot SU-WL850 stiprinājuma sistēmu2, tas būs apmēram divreiz tuvāk sienai, kā Sony iepriekšējais modelis3. Un, lai nodrošinātu vislabāko skatīšanās lenķi un ērtu lietošanu, SU-WL850 tam ir šarnīra funkcionalitāte, lai televizora stāvokli varētu regulēt pēc vēlēšanās. (2 Pieejama atsevišķi. 3 Salīdzinot ar AF9 sēriju, kam lietota līdzīga sienas stiprinājuma sistēma.)
  • Lai iegūtu maksimālu attēla kvalitāti, AG9 apvieno 4K skaidrību ar augsta dinamiskā diapazona (HDR) spilgtumu, krāsām un detaļām. Agrāk apslēptās tumšāko ēnu un saules gaismas zonas tagad ir skaidras un detalizētas. Un, tāpat kā ZG9, arī AG9 televizoriem ir Netflix kalibrētais režīms, Dolby Vision ™ un Dolby Atmos ™ tehnoloģijas, lai nodrošinātu skatīšanās pieredzi tiešu tādu, kāda tā paredzēta.

Kastes saturs

Specifikācija

Nezini, kad prece būs pie tavām durvīm? Pajautā mums!

Vārds, Uzvārds

Telefons

E-pasts

Jautājums

Nosūtīt