× Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Par nomu

Kuram gan patīk pirkt kaķi maisā?

Domājot par visiem foto un video profesionāļiem un entuziastiem, Sony Center piedāvā foto objektīvu nomu ILCE sērijas un citām kamerām, kas aprīkotas ar e-mount bajoneti. Pieejami ir pieprasītākie, aktuālākie objektīvi.

Arī visizsmeļošākais apraksts nepateiks priekšā, ar kuru no objektīviem tev būtu ērtāk un patīkamāk strādāt. Nomas pakalpojums palīdzēs uzņemt kadrus ar tehniku, kuru tu ikdienā neizmanto. Savukārt, ja plāno papildināt savu foto vai video arsenālu, varēsi pirms iegādes izmēģināt vienu vai vairākus objektīvus un izvēlēties piemērotāko.

Bezmaksas noma fotoaparāta pircējiem

Katrs ILCE sērijas fotoaparāta pircējs saņem kuponu, kas ļauj vienu dienu bez maksas izmēģināt jebkuru nomai piedāvāto objektīvu.

Cenas aprēķins

Preces nomas maksa ir noteikta par vienu diennakti. Sākot ar 2. nomas dienu, tiek piemērota atlaide nomas dienas maksai -30%. Ja preci klients saņem plkst. 15:00, tad tā jāatdod līdz nākamās dienas plkst 15:00.

Nomas maksas kārtība

Nomas maksa ir jāmaksā preces saņemšanas brīdī par visu nomas periodu. Dienas maksu par nomas objektīviem var aplūkot šajā sadaļā.

Noma ar produkta pirkšanu

Ja klients nomāto objektvu iegādājas 30 dienu laikā pēc nomāšanas datuma, tad mēs atmaksāsim visu par nomu samaksāto summu.

Drošības nauda

Lai paņemtu objektīvu nomā, ir nepieciešams iemaksāt drošības naudu. Tās apmērs norādīts pie objektīvu cenām. Drošības nauda jāsamaksā pirms nomas sākuma un tā tiek atgriezta pēc nomas termiņa beigām, ja preces lietošanas laikā tai nav nodarīti bojājumi. Regulārajiem klientiem ir iespējamas drošības naudas atlaides, tās tiek izskatītas individuāli.

Ja nomnieks nav Latvijas iedzīvotājs, tad drošības naudas apmērs ir vienāds ar preces pārdošanas veikala cenu.

 

Papildu informācija pieejama Sony Center veikalā Brīvības ielā 40, kā arī sazinoties pa tālruņiem: +371 6728 0979, +371 2026 2646 vai e-pastu: sonycenter@center.lv
 

 

 

 

Vārds, Uzvārds

Telefons

E-pasts

Jautājums

Nosūtīt