Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Par mums

Inovāciju vēstneši.

Sony mērķis ir pildīt pasauli ar emocijām, liekot lietā radošuma un tehnoloģiju spēku.

Tu vaicāsi – ar ko šeit var palīdzēt mazs Sony Center 11 tūkstošus kilometru no Japānas tehnoloģiju giganta galvenās mītnes?

Mēs esam cilvēki, kuri iepazīstina Latviju ar Sony, komanda, kura pēta, izmēģina, rosina, lai Sony kļūtu par prieka, pašizpausmes un izklaides avotu arī tavā mājā.

Apkalpošana. Kas vairāk par pārdošanu.

Klientu apkalpošanu Sony Center uzsāk, vēl pirms esi nolēmis veikt pirkumu, un tā nebeidzas, kad esi pārnesis mājās jauno Sony televizoru, akustisko sistēmu vai fotoaparātu. Mums ir būtiski, lai tu iegādātos labāko un tavām vajadzībām atbilstošāko iekārtu.

Priekšrocības. Lai tu justos droši.

Ikviens mūsu klients saņem priekšrocības, ko spēj sniegt tikai Sony Center.

  • Sony Center komanda pastāvīgi mācās, lai sniegtu precīzāko informāciju par ikvienu piedāvātu preci un palīdzētu noskaidrot atbildes uz jebkuriem jautājumiem, kas tev varētu rasties. Ja radīsies nepieciešamība, mēs sazināsimies arī ar ražotāju.
  • Iepērkoties Sony Center, tu vari būt drošs, ka pārdotā prece būs paredzēta Latvijas reģionam, ražotājs precei nodrošinās visas LR likumdošanā noteiktās garantijas saistības un sniegs atbalstu problēmu gadījumā.
  • Sony Center nodrošina plašāko Sony aksesuāru klāstu, lai tu varētu pilnvērtīgi izmantot savu produktu.
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt